Strona wypożyczalni sprzętu medycznego PatronusMed

wypożyczalnia sprzętu medycznego

Realizacja strony www.patronus-med.com to projekt złożony z 40 podstron. Strona internetowa jest w pełni przystosowana i intuicyjna dla wszystkich odwiedzających. Zawiera pełną ofertę prowadzonej przez PatronusMed wypożyczalni sprzętu medycznego oraz cennik z oferowanymi przez wypożyczalnię sprzętami. Na stronie znaleźć można również opis poszczególnych koncentratorów i dowiedzieć się, dla kogo i w jakich sytuacjach są one polecane. PatronusMed oferuje sprzedaż, wynajem oraz serwis przenośnych i stacjonarnych koncentratorów tlenu.

Wszystko co ważne, znajduje się na stronie

Strona Wypożyczalni 24h Patronus oferuje nie tylko wynajem koncentratorów tlenu. Oprócz tego można wynająć między innymi: ssaki medyczne, pulsoksymetry, inhalatory, łóżka i podnośniki rehabilitacyjne, szyny rehabilitacyjne oraz wiele innego sprzętu rehabilitacyjnego. Na stronie znajduje się pełna oferta oraz cennik oferowanych produktów.

koncentrator tlenu

W zakładce "kontakt" znajdują się dane konieczne do kontaktu: numer telefonu oraz adres e-mail. Na stronie zamieszczono odnośnik przenoszący klientów z każdego miejsca na stronie do formularza kontaktowego, by ułatwić kontakt z wykwalifikowanym konsultantem. 

wypożyczalnia koncentratorów tlenu