REALIZACJA STRONY: AUTO-SKUP24.PL

W ostatnim czasie zajęliśmy się optymalizacją strony jednej z firm, zajmujących się skupem aut, którą jest www.auto-skup24.pl. Jako priorytet potraktowaliśmy przejrzystość strony oraz jej estetykę. Sprawiliśmy, że wyróżniony został kontakt oraz oferta. 

 Po kliknięciu czerwonego pola z napisem "Sprzedaj samochód" lub "Sprzedaj motocykl" wyświetla się formularz do wypełnienia. Prostota jego budowy umożliwia wypełnienie go wszystkimi niezbędnymi informacjami, które są potrzebne przy dalszym etapie.

Ponad to na stronie umieściliśmy moduł, który zawiera ostatnio skupione samochody a poniżej moduł z opiniami. Dzięki temu wzrasta zaufanie potencjalnych klientów, którzy odwiedzają stronę Auto-skupu24.
Słowa kluczowe, które zastosowaliśmy to między innymi: skup aut,auto skup,skup samochodów, auta używane, skup samochodów powypadkowych,skup aut dostawczych. Sprawiają one, że pozycja w przeglądarce znacząco rośnie.

One thought on “REALIZACJA STRONY: AUTO-SKUP24.PL”

  1. środa, 31 marzec 2021 11:33

    Strona auto-skup24.pl bardzo wygodna w obsłudze, super że można zobaczyć wcześniej skupione auta. Skorzystałem z formularza online i odpowiedź z wyceną dostałem nastepnego dnia :) 

Zostaw komentarz

In reply to Some User