Realizacja strony dla firmy taksówkarskiej w Mielcu

Marzec upłynął nam na tworzeniu strony internetowej dla mieleckiej firmy taksówkarskiej Glob-Trans. Zadbaliśmy o przejrzystość oraz estetykę, a także o to aby najważniejsze informacje takie jak oferta czy kontakt, były łatwe do znalezienia dla potencjalnych klientów.

strona intowa firmy Glob Trans Taxi


Projekt składa się z jednej strony, zawierającej menu nawigacyjne z 6 pozycjami, które mają na celu ułatwienie nawigacji. Po kliknięciu każdej z nich zostaniemy przeniesieni w analogicznie odpowiadającą jej lokalizację.

pasek nawigacyjny ze strony Glob Trans


Na stronie znajdziemy dwa cenniki. Pierwszy, dotyczący cen taryf oraz postoju, a drugi z nich dotyczy usług dodatkowych. Dowiemy się z niego ile kosztuje usługa holowania, zmiany koła w samochodzie osobowym, dowóz paliwa, czy też drobne zakupy. Ponadto na https://www.glob-trans.mielec.pl znajdziemy także galerię zdjęć przedstawiających dziewięcio-osobowe busy. Dzięki temu możemy zobaczyć jak prezentują się z zewnątrz, a także w środku. Na stronie można zauważyć także, że część miejsca została poświęcona na aktualności, które zapewnią klientom najświeższe informacje dotyczące oferty i rabatów.

Aktualności na stronie Glob Trans

No thoughts on “Realizacja strony dla firmy taksówkarskiej w Mielcu”

Zostaw komentarz

In reply to Some User